Seznamovací let AH-1 Cobra | FOR FREE DAYS
Seznamovací let AH-1 Cobra

Seznamovací let AH-1 Cobra

Jedinečná příležitost vyzkoušet si nejen pilotáž LEGENDÁRNÍHO BITEVNÍHO VRTULNÍKU AH-1S COBRA, ale zažít i manévry vyšší techniky pilotáže v blízkosti země.

Let je započítán automaticky do případného výcviku k získání Typové kvalifikace AH-1 Cobra.

V obou variantách letů je součástí předletový briefing, kde se dozvíte informace historii tohoto konkrétního stroje, o historickém působení vrtulníků AH-1 Cobra na našich hranicích, seznámíte se s zbraňovými systémy, kterými je/byl vrtulník vybaven a mnoho dalšího.

Varianta s Dobou letu 20 minut
  • Úchvatný 20-ti minutový let + Briefing, NE v jen tak ledajakém vrtulník, ale ve vrtulníku, který byl zkonstruovaný pro přímý boj s technikou protivníka včetně vrtulníků, ale i stíhaček a STAL SE LEGENDOU i na českém nebi. Zažijete nevšední adrenalinový let s manévry vyšší techniky pilotáže, které se používaly při manévrových vzdušných bojích a útocích na pozemní cíle a to vše v přízemních výškách.

Varianta s Dobou letu 60 minut
  • 60-ti minutový unikátní let BITEVNÍM VRTULNÍKEM včetně předletového Briefingu, kde se zúčastníte plánování bojové mise vrtulníku AH-1 Cobra s údery na pozemní techniku dle zvolené výzbroje, zahrnující vybrání prostoru útoku, zvolení prostoru pro taktické létání v blízkosti země (režim NOE), přistání mimo letiště a taktické působení proti technice „nepřítele“.

    Let bude následně proveden podle zvoleného plánu a zakončen prvky vyšší techniky pilotáže.

    Bezpečnostní informace: Let probíhá po řádném proškolení účastníka letu a podle všech bezpečnostních pravidel dané leteckými předpisy a omezeními daného typu.

POZOR! Počet míst je omezen.
Chcete jinou dobu letu nebo máte dotaz?
64 000 Kč

Před letem:

Termín letu se domluví dle Vašeho požadavku a provozních kapacit poskytovatele.

Po příjezdu:

Po příjezdu na letiště Hradce Králové do prostor HELI CZECH s.r.o. se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás seznámí s informacemi o vrtulníku Cobra, které jen tak na internetu nenaleznete.

Dále budete seznámeni s bezpečnostní instrukcemi a jak se chovat na palubě vrtulníku během letu. 

U 20-ti minutového letu, Vám budou vysvětleny ovládací prvky v kabině.

U 60-ti minutový letu budete navíc podrobně seznámeni s plánovanou misí a technikou, proti které budete s vrtulníkem působit.

V obou variantách budete krátce seznámeni se systémy Cobry a prohlédnete si odkrytovaný vrtulník při předletové prohlídce.

Samotný let:

Po provedené instruktáži a plánovaní "Mise" zažije let dle zvolené varianty, s nevšedními zážitky a manévry.

Po přistání:

Po ukončení letu se zúčastníte poletového De-Breifingu, kde si s pilotem rozeberete celou situaci a vysvětlíte si jednotlivé manévry a taktické působení.


Diskuze produktu Seznamovací let AH-1 Cobra

Certifikovaní dodavatelé zážitků
Dárkové poukazy
Desetitisíce spokojených klientů
Individuální přístup
Podobné zážitky

Nenašli jste co jste hledali?

Neváhejte a kontaktujte nás! Určitě spolu něco vymyslíme!

objednat na míru
PayU Sodexo Benefity Benefit Plus Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa
© 2021 FOR FREE DAYS s.r.o. by Media Heroes s.r.o.